Jesenji Sport fest – Zrenjanin okupio radnike i sindikate. Pregršt medalja za radnike i članove Industrijskog sindikata (IS) DAD DM Zrenjanin.

SPORT FEST

Zrenjanin, 28.10.2015.

Radnici Zrenjanina, učesnici Jesenjeg Sport Festa su imali mogućnost da u toku dva vikenda pokažu spretnost, snagu, znanje i veštinu u osam takmičarskih disciplina, mali fudba, basket, odbojka, pikado, navlačenje konopca, streljaštvo, bacanje kamena sa ramena a kulinari su spremali gulaš koji su učesnici uz slast pojeli.

Jedanaest preduzeća i pedeset pet učesnika su kroz nadmetanje pokazali umešnost a najbolji su osvojili pehare i medalje.

Radnici i članovi IS DAD DM su osvojili prvo mesto u malom fudbalu, treće mesto u odbojci, prvo u bacanju kamena sa ramena a treće pozicije su ostvarene u navlačenju konopca, pikadu i kotliću (gulaš).

Učešće radnika je podržao DAD DM, radnici su uživali u takmičenju i druženju a pehari i diplome će krasiti vitrine DAD DM.