Rukovodstvo Ujedinjenih sindikata Srbije (USS) u radnoj poseti povereništvima Pčinjskog okruga. Skupština sindikata u „Kavim Jedinstvu“ i seminar za poverenike. Hranislav Trajković, izabran za predsednika USS „Kavim Jedinstvo“ Vranje.

USS U POSETI PČINJSKOM OKRUGU

Vranje, 19.06.2014.

Radna poseta rukovodstva USS Pčinjskom okrugu je započeta održavanjem Vanredne skupštine USS „Kavim Jedinstvo“.

Ova Skupština je rezultirala izborom Hranislava Trajkovića za predsednika a gosti Skupštine, predsednica USS Ana Kojić, sekretar USS Nebojša Savić, predsednik sindikata USS Sindikat Budžetskih radnika Srbije Lada Janković i predsednik Industrijskog sindikata Srbije Dragan Matić, su imali priliku da čuju članstvo, koje je otvoreno govorilo o problemina i očekivanjima prema sindikatu.

Članovima Odbora USS „Kavim Jedinstvo“ seminar o radu i funkcionisanju Odbora sindikata je održao Nebojša Savić.

Tokom posete upriličen je i sastanak sa direktorom „Kavim Jedinstvo“ Goranom Stojanovićem.

Regionalni poverenik USS, Novica Mitić je informisao rukovodstvo USS o stanju na regionu i uvećanju članstva, ali i problemina sa kojima se susrećemo u Yumcu, Zavarivaču, Sanchu itd.

Potvrđeno je da članstvo stoji uz predsednicu USS Anu Kojić i rukovodstvo USS , što potvrđuje i ova poseta.