Izborna Skupštna Industrijskog sindikata Prva petoletka (PPT) Kočna tehnika rezultirala izborom novog rukovodstva. Jačanje sindikata i uvećanje članstva osnovni zadaci.

SKUPŠTINA INDUSTRIJSKOG SINDIKATA PPT KOČNA TEHNIKA

Trstenik, 30.01.2014.
Industrijski sindikat PPT Kočna tehnika je održao Izbornu Skupštinu na kojoj je podnet Izveštaj o radu a izabrano je i novo sindikalno rukovodstvo. Za predsednika Odbora poverenika ISS PPT Kočna tehnika izabran je Đurović Vladimir, za potpredsednika je izabran Nedić Ivan a poslove sekretara u narednom periodu obavljaće Marjanović Ivica.
Novo rukovodstvo ima zadatak da nastavi sa osnaživanjem sindikata, pridobijanjem novih članova, aktivnijom komunikaciojom sa poslovodnim rukovodstvom i stvaranjem uslova za bolji socijalno ekonomski položaj zaposlenih.