Industrijski sindikat Prvi partizan Užice (IS PPU) potpisnik novog Kolektivnog ugovora. Održiv Kolektivni ugovor uvažio interese radnika i poslodavca.

KOLEKTIVNI UGOVOR U PRVOM PARTIZANU

Užice, 24.01.2014.g

Višemesečni pregovori Industrijskog sindikata PPU i Samostalnog sindikata PPU sa poslovodstvom PPU započeti u 2013.godini rezultirali su potpisivanjem Kolektivnog ugovora koji će prava i obaveze poslodavca i zaposlenih regulisati u naredne tri godine.

Po rečima predsednika IS PPU Zorana Tomanovića potpisani Kolektivni ugovor odražava odgovornost poslodavca i sindikata za budućnost i razvoj PPU. Kolektivni ugovor je u značajnoj meri odraz dobrog poslovanja PPU i poslovnih planova za naredni period. Samo zadovoljan radnik može ostvariti vanredne radne rezultate a to dokazuju i poslovni rezultati PPU u proteklom periodu.