Srpskim sindikatima ostala samo solidranost. udruženi srpski sindikati mogu dati odgovore vremenu i problemima u kojima se radnici Srbije nalaze.

EVO RUKE

Beograd, 15.01.2014.

Analizirajući trenutnu situaciju u kojoj se radništvo Srbije i srpski sindikati nalaze Predsedništvo Srpskog sindikalnog fronta je donelo odluku da uputi pismo predsedniku SSSS Ljubisavu Orboviću i pozove ga da održi radni sastanak sa Predsedništvom Srpskog sindikalnog fronta sa krajnjim ciljem objedinjavanja svih započetih pojedinačnih sindikalnih aktivnosti vezanih za odbranu radništva Srbije od niza zakona koji su protiv interesa radnika i građana Srbije. Najavljeni sastanak bi trebao da se održi 16.01.2014.g. u 12.00 časova u prostorijama Saveza samostalnih sindikata Srbije.