SREĆNA I ZDRAVA 2014!

Nadam se da će zajednički postignuti rezultati u 2013.godini biti sa vama u trenucima kada budete uputili čestitke vašim najbližim članovima porodice i prijateljima.

Industrijski sindikat Srbije je u toku 2013.godine iskazao sav svoj potencijal u borbi za prava radnika Srbije i vas, naših članova i saboraca. Pokazalo se da nismo u svim aktivnostima postigli maksimum, da moramo dodatno ojačati i predanije raditi ukoliko hoćemo da opravdamo naše postojanje.

Uveren da ćemo u 2014.godini biti još uspešniji, organizovaniji i brojniji, ja vam u ime koleginica i kolega iz Predsedništva Industrijskog sindikata Srbije, želim više osmeha a manje problema u 2014.godini. Solidarnošću i odgovornošću možemo probleme preduprediti i stvoriti prostor za osmeh i zadovoljstvo. Na tom putu u Industrijskom sindikatu Srbije imaćete, kao i do sada, partnera i saborca koji zajedno sa vama hrabro i odgovorno gradi bolju sadašnjost i budućnost.

Srećna i zdrava 2014!

Dragan Matić, predsednik Industrijskog sindikata Srbije