Industrijski sindikat Srbije poklonio povereništvu IMT-a računar sa pratećom opremom. Bolje komunikacije za brža rešenja problema radnika IMT-a.

INDUSTRIJSKI SINDIKAT IMT-a DOBIO RAČUNARSKU OPREMU

Beograd, 01.10.2013.

U nameri da uznapredi komunikaciju između Industrijskog sindikata Srbije i članica ISS, sindikat IMT-a je dobio računarsku opremu i time su stvoreni preduslovi za bolju i kvalitetniju komunikaciju.

ISS je uvažio izuzetno tešku situaciju u IMT-u koji nije u mogućnosti da shodno zakonu omogući adekvatne uslove za rad sindikata a što podrazumeva i obezbeđivanje kompjutera. Kada dođu bolja vremena verujemo da će rukovodstvo IMT-a ispuniti ovu obavezu kao što je to učinjeno u slučaju drugih prisutnih sindikasta u IMT-u. Računarsku opremu u prostorijama ISS preuzeo je predsednik IS IMT-a Petar Grbić.