Inspektor rada iz Vranja u duhu Vajat Erpa uvodi red i zakon tamo gde se on ne poštuje.

VAJAT ERP UHVATIO SANCHA

Vranje, 24.07.2013.g.

Rešenjem inspektora rada Odseka inspekcije rada za Pčinjski upravni okrug, četvorica radnika Sanch doo Vranje, članova Odbora poverenika Industrijskog sindikata Sanch doo, vraćena su na posao.

Postupajući po Rešenju inspektora rada direktor Sanch doo Vranje vratio je zaposlene na posao i rasporedio ih na poslove koje su obavljali pre otkaza Ugovora o radu. Nadamo se da je direktora Sanch doo rukovodio zakon i argumenti.

Povratak aktivista Industrijskog sindikata Srbije u preduzeće ohrabrio je zaposlene koji su pristupili Industrijskom sindikatui Srbije uvereni da će i oni u slučaju nužde imati adekvatnu zaštitu i podršku sada kao članovi Industrijskog sindikata Srbije.