Industrijski sindikat Srbije i njegova povereništva obeležava 8. Mart međunarodni dan žena. Poljupci, cveće, pokloni i neradni dan obeležili proslavu 8. Marta.

INDUSTRIJSKI SINDIKAT SRBIJE OBELEŽIO 8. MART

Beograd,11.03.2013. 8. mart, Međunarodni dan žena,u Industrijskom sindikatu Srbije i sindikalnim povereništvima obeležen je svečarski uz puno osmeha i čestitki našim koleginicama.

Najveći broj koleginica pored cveća dobio je i prigodne poklone, dok je u značajnom broju preduzeća 8. Mart bio poluradni dan odnosno neradni. Primetno je da su i kolege uživale blagodeti osmomartovskog dana a pojedini su otišli svojim suprugama malo radosniji nego obično.