Ministarka energetike, razvoja i zaštite životne sredine Zorana Mihajlović priredila koktel za predstavnike sindikata. Sindikati važan partner Vladi Republike Srbije. Sindikalnom druženju prisustvovali i predstavnici Samostalnog sindikata metalaca Srbije i Industrijskog sindikata Srbije.

MINISTARKA SA SINDIKALCIMA

Beograd, 25.12.2012.

U prostorijama Ministarstva energetike, razvoja i zaštite životne sredine ministarka Zorana Mihajlović pripredila je koktel za predstavnime sindikata: EPS-a, NIS-a, ENS-a, RPJ, IER „Nezavisnost“ a po prvi put su bili prisutni predstavnici Industrijskog sindikata Srbije i Samostalnog sindikata metalaca Srbije.

U razgovoru sa ministarkom, pomoćnicom ministra Mirjanom Filipović i državnim sekretarom Dejanom Popovićem, sindikalci su izneli svoja viđenja vezana za energetski sektor, najavu mogućih privatizacija a dati su komentari oko aktuelnih izmena Zakona o javnim nabavkama i tenderskim procedurama koje često izazivaju kontraverze.

U prijatnoj atmosferi ministarka je prisutnima poželela zdravu i uspešnu 2013. godinu.