GSM ?NEZAVISNOST? U POSETI PRIJEPOLJU I PRIBOJU

NEDOVOLJNA PRISUTNOST PRIVREDNIH INSTITUCIJA

Prijepolje, 5.10.2006.
?Problemi koje zaposleni u Prijepolju i Priboju imaju su mnogo izra?eniji u odnosu na ostale delove Srbije, prvenstveno nedovoljnom prisutno?ću dr?avnih institucija zadu?enih za privredu, privatizaciju i lokalnu samoupravu. Takav odnos je zauzet i od strane sindikata, koji moraju pojačanim akivnostima doprineti boljem pozicioniranju zaposlenih iz Priboja i Prijepolja u bolnom i dugom periodu tranzicije.? - rekao je predsednik Granskog sindikata metalaca ?Nezavisnost? Dragan Matić, u razgovoru sa sindikatima FAP "Livnica Prijepolje", FAP "Priboj" i tekstilnog preduzeća ?Ljubi?a Miodragović? Prijepolje.
Sa rukovodstvom ovih preduzeća, razgovaralo se o privrednim aktivnostima, problemima poslovanja i procesu privatizacije u sva tri preduzeća. GSM ?Nezavisnost? će u razgovoru sa poslovodnim rukovodstvima dogovoriti odr?avanje seminara na temu ?Korporativna kultura, klima, identitet, imid? i komunikacije?. Seminar će dr?ati eksperti ?Centra za obrazovanje, istra?ivanja i privatizaciju? UGS ?Nezavisnost?, a učesnici će biti menad?ment preduzeća, predstavnici sindikata i upravnih odbora preduzeća.