Industrijski sindikat Srbije „Zastava oružje“ potpisnik Kolektivnog ugovora kod poslodavca.
Industrijski sindikat „Zastava oružje“ potpisnik Kolektivnog ugovora

Kragujevac, septembar 2024.

Višegodišnji predan sindikalni rad rukovodstva Industrijskog sindikata “Zastava oružje“ rezultirao je potpisivanjem Kolektivnog ugovora u preduzeću.

Višegodišnja opstrukcija i saplitanje od strane kolega iz Samostalnog sindikata udruženog sa bivšim direktorom nije omela Industrijski sindikat „Zastava oružje“ da stavi potpis na Kolektivni ugovor koji je poboljšan u odnosu na prethodnu verziju.

Potpis na Kolektivni ugovor je stavio predsednik Industrijskog sindikata „Zastava oružje“ Dragan Milosavljevi-Šemsa, koji je predsednik Odbora za Odbrambenu industriju Industrijskog sindikata Srbije i član Predsedništva ISS.

U narednom periodu u „Zastava oružju“ će biti održan sastanak članica ISS iz sektora odbrane i bezbednosti.