Industrijski sindikat HBIS Group Serbia iron & steel obeležio predstojeće praznike. U 2023. godini sindikat juriša na reprezentativnost unutar kompanije.
Veselo u HBIS Serbia

Smederevo, 25.12.2022.

Posle više meseci sindikalnog rada i delovanja Industrijski sindikat HBIS Group Serbia je obeležio kraj kalendarske godine i nastupajuće praznike. Članovi i nečlanovi sindikata su uz osmehe, pesmu i igru ukazali da veruju u budućnostz da nam svima može biti bolje ukoliko pokažemo solidarnost i empatiju sa onima kojima je potrebmna podrška i pomoć.

Predsednik IS HBIS Group Serbia Spasoje Pitulić-Paja je svoje organizacione sposobnosti iskazao i kroz organizovanje ove zabave potvrđujući da naše članstvo konstantno raste i da 2023. godina treba da bude godina u kojoj ćemo postići reprezentativnost našeg sindikata i time imati više uticaja unutar kompanije na korist našeg članstva i svih radnika.