DRUŽENJE UZ PASULJ

Tradicionalno takmičenje u kuvanju pasulja održano je 27.06.2010.god.na Bagrdanskom jezeru kraj Jagodine. Učešće u takmičenju uzelo je 28 takmičarskih ekipa iz cele Srbije.Industrijski sindikat Holding kablovi iz Jagodine je i ove godine (kao i predhodnih godina) uzeo učešće na takmičenju.
Uz dobro druženje i takmičarski duh naša ekipa je osvojila četvrto mesto i potvrdila da prošlogodišnji uspeh nije slučajan.

Ovim svojim učešćem na ovoj manifestaciji Industrijski sindikat pokazuje da sindikalno delovanje nije samo svakodnevna“ borba“ sa “poslodavcima i državom“za bolji položaj radnika već je i želja da radnicima pružimo priliku da se bar na trenutak opuste i druže ,kako bi snažniji dočekali nimalo zavidnu svakodnevnicu.