„Manga Seating“ Odžaci nastavlja sa glupiranjem i ruganjem pravosudnom sistemu Srbije. Odbačena krivična prijava koju je „Magna Seating“ podnela protiv čelnika Industrijskog sindikata Srbije.
Magna foliranti

Beograd, 16.08.2022.
Magna foliranti i prevaranti oličeni kroz čelne ljude „Magna Seating“ nastavljaju poigravanje sa pravosudnim sistemom Srbije a najbolja potvrda za ovu konstataciju je Rešenje Osnovnog javnog tužilaštva iz Sombora kojim se odbacuje krivična prijava „Magna Seating“ zbog krivičnog dela falsifikovanja a protiv Dragana Matića predsednika Industrijskog sindikata Srbije i Bogdana Stojkovića predsednika Industrijskog sindikata „Magna Seating“ Odžaci.
Tužilaštvo je saslušanjan osumničenih i drugih lica, kao i pribavljanjem dokumentacije donelo Rešenje i odbacilo krivičnu prijavu koja je nebulozna i neutemeljena, puna laži i nedoslednosti.
Ovakve prijave mogu napisati samo neuki pravnici i advokati ili osobe spremne da dodvorničkim ponašanjem i poltronstvom zadobiju poverenje nalogodavaca.