Ucentar.rs preneo informaciju o fizičkom napadu Dragana Ilića-Grbe i davljenju radnika koji je želeo istupnicu iz sindikata. Predsednik Samostalnog sindikata „Zastava oružje“ Dragan Ilić -Grba davio dojučerašnjeg sindikalnog saborca Miletu Jovanovića. Sindikalni kabadahija „popio“ krivičnu prijavu i pokrenut disciplinski postupak.
Predsednik samostalnog sindikata „Zastava oružje“ davio sindikalnog saborca

Kragujevac, mart 2021.

Izvor: ucentar.rs

Ovakvi vandalski postupci sindikalnog kabadahije ukazuju da se okončava jedna sindikalna karijera i da nekadašnja harizma Dragana Ilića polako gasne. Ako se to ne desi ugasiće se i organizacija SS „Zastava oružje“ a to nije dobro ni za sindikat ni za radnike „Zastava oružje“. Grba nije sindikat, mada se on tako ponaša. Šteta!