Industrijski sindikat Srbije (ISS) održao Izbornu Skupštinu u „Greiner Packaging“ Odžaci. Dve trećine zaposlenih pristupilo sindikatu. Uskoro kreću kolektivni pregovori.
Skupština Industrijskog sindikata „Greiner Packaging“

Odžaci, 24.09.2019.

Nakon masovnog pristupanja radnika „Greiner Oackaging“ Odžaci Industrijskom sindikatu Srbije u preduzeću je održana Skupština sindikata uz prisustvo delegata i članova IS „Greiner Packaging“.

Sindikatu je pristupilo dve trećine od 165 radnika a to je broj koji ohrabruje i obavezuje sve strukture ISS da ispune očekivanja novih članova. Na Skupštini je izabrano i rukovodstvo sindikata koje će pet godina zastupati i rukovoditi sindikat.

Za predsednika je izabran Jovanović Miodrag , potpredsednika Vlastimir Jelenić a poslove sekretara sindikata obavljaće Jakov Radić.

Skupštini su prisustvovali predsednik ISS Dragan Matić i potpredsednik Nebojša Savić. Sindikat će u narednom periodu doneti svoj Program i Plan rada a prioritet su aktivnosti oko Kolektivnog ugovora.