Industrijski sindikat Srbije (ISS) dosledno sprovodi akciju IndustriAll Evropa „Kolektivni ugovr u svakom preduzeću“. Potpisan Kolektivni ugovor u „Specijalna luka“ Pančevo.
Kolektivni ugovor u „Specijalna luka“ Pančevo

Pančevo, 17.07.2019.
Dug period pregovaranja između poslovodnog rukovodsva „Specijalna luka“ Pančevo i reprezentativnih sindikata, Industrijskog sindikata Srbije (ISS) i Samostalnog sindikata (SSSS) rezultirao je potpisivanjem Kolektivnog ugovora.
Zaposlenima je podignut nivo prava koja su određena zakonom ali ta prava su vezana za poslovne rezultate i uspešnost rada preduzeća. Ugovor se primenjuje od jula 2019. godine u naredne tri godine.
Potpisani kolektivni ugovor je potvrda doslednog sprovođenja i poštovanja akcije IndustriAll Evropa „Kolektivni ugovor u svakom preduzeću“ i očekujemo da do kraja 2019. Godine ISS potpiše Kolektivni ugovor u još nekoliko preduzeća.