Industrijski sindikat Srbije održao svoju VI sednicu. Završni račun potvrdio stabilno poslovanje u prošloj godini. Širenje članstva osnovni zadatak u 2019. godini.
Uspešna godina za nama

27.03.2019.

Industrijski sindikat Srbije je održao prvu sednicu Glavnog odbora u tekućoj godini. Članovi GO su usvojili Izveštaj o radu za prošlu godinu i sa zadovoljstvom konstatovali da je ona bila veoma uspešna.

ISS je proširio svoju mrežu organizacija, stabilizovao se finansijski a kolektivno pregovaranje je privedeno kraju u većini sindikata. Usvojen je i Završni račun za 2018. godinu i Finansijski izveštaj.

Planovi aktivnosti ISS za 2019. godinu usmerene su pored tekućih poslova prevashodno na nove organizacije i širenje mreže. Kroz nove projekte, proširene kapacitete, dosta rada i entuzijazma, zaključak članova Glavnog odbora je da će ova 2019. godina biti još bolja.