Industrijski sindikat (IS) DAD DM Zrenjanin predstavio svoj devetogodišnji rad, podelom 3.000 lifleta. Zavidan nivo prava radnika ostvaren kroz Kolektivno pregovaranje i socijalni dijalog.
IS DAD DM predstavioo svoj devetogodišnji rad

Zrenjanin, 08.05.2018.

Svoj izuzetno plodonosan i uspešan rad IS DAD DM je predstavio radnicima DAD DM Zrenjanin putem lifleta.

U lifletu su sadržani svi uspesi devetogodišnjeg rada koliko sindikat postoji u kompaniji. Socijalni dijalog i aktivan rad sindikata sa radnicima i članovima su doprineli da IS DAD MD ima preko 2.000 članova od 6.000 koliko DAD DM trenutno zapošljava.

Sindikalni aktivisti sa predsednikom Ivanom Subinom svakodnevno dobijaju potvrdu o svom uspešnom radu, kroz novo članstvo i zadovoljne radnike. Dijalog, razum i međusobno poštovanje su osnov za uspešan rad kompanije, nova zapošljavanja, rast zarada i zadovoljne radnike.

Čestitke na postignutom uspehu sa željom da nas iznenade sa novim članstvom i uspehom.