Protest sindikata PTT Srbije zakazan za 12.11.2017. godine. Zahteva se povraćaj otetih zarada i isplata iz dobiti. Ljajić iznosi problem na sednici Vlade Republike Srbije.
Protest radnika PTT

Beograd, 08.11.2017.
Sindikati PTT Srbije, potpisnici Kolektivnog ugovora članice Konfederacije slobodnih sindikata i UGS“Nezavisnost“ su na zajedničkoj sednici doneli odluku o organizovanju Protesta koji je zakazan za 12.11.2017.
Ovo je rezultat višegodišnje nebrige poslovodnog rukovodstva PTT i Vlade republike srbije prema zaposlenima u PTT Srbija koji se bezdušno pljačkaju i njihova prava derogiraju.
Sindikati zahtevaju hitan sastanak sa predsednicom Vlade Republike Srbije, isplatu zarada iz dobiti preduzeća i vraćanje zarada na prethodni nivo. Sve ovo bi omogućilo poboljšanje materijalno-socijalnog položaja zaposlenih koji je na najnižem nivou.
Koleginice i kolege iz PTT Srbije mogu očekivati podršku svojih centrala i svih članica a Industrijski sindikat Srbije će protest podržati, organizujući svoje članstvo.