Novo povereništvo Industrijskog sindikata Srbije (ISS) u „Specijalnoj luci“ Pančevo. Izabrano sindikalno rukovodstvo i dogovoren plan rada.
Industrijski sindikat Srbije u Specijalnoj luci –Pančevo

Pančevo, 09.10.2017.

Radnici Specijalne luke –Pančevo su pristupanjem ISS, iskazali poverenje dosadašnjim rezultatima koje je ISS postigao ali i kao organizaciji koja može da se nosi sa problemima koji postoje u preduzeću.

Specijalna luka, kao deo „Azotare“ samostalno posluje već godinu dana i bilo je vreme da dobije sindikat a radnici mogućnost da zajedno šztite svoje interese.

Izborna Skupština IS Specijalna luka Pančevo je izabrala rukovodstvo sindikata i prihvatila Plan rada koji e izneo novoizabrani predsednik Nebojša Grujić.

Prvi zadatak je potvrda reprezentativnosti sindikata a nakon toga izrada Kolektivnog ugovora. Za očekivati je da će većina od preko pedeset radnika biti članovi IS Specijalna luka Pančevo. Skupštini su prisustvovali, Dragan Matić predsednik ISS i Nebojša Savić potpredsednik ISS.