Podrška radnicima ,,Goša šinska vozila’’ stigla i od predsednika sindikatametalaca Hrvatske – Industrijski sindikat i potpredsednika IndustriALLEuropa Vedrana Dragičevića.
Podrška radnicima Goša šinska vozila

Smederevska Palanka 10.07.2017.

Pismo podrške radnicima ,,Goša šinska vozila’’ je stiglo od predsednika SMH – IS i potpredsednika IndustriALLEuropa Vedrana Dragičevića:

,, Poštovani radnici „GOŠE“, U ime svih članova Sindikata metalaca Hrvatske-Industrijskog sindikata (SMH-IS), i moje osobno ime, želimo da izdržite u pravednoj borbi za isplatu Vaših, pošteno zarađenih plaća. „Zajedno smo jači !“ poručuje Dragičević radnicima Goše.

Pismo je pročitano štrajkačima koji pod blokadom drže železničku prugu u Smederevskoj Palanci, a podrška je propraćena aplauzom štrajkača.