Protest radnika „Apoteka Bor“ rezultirao početkom rešavanja problema. Zajednički sastanak predsednika opština Bor, Negotin, Kladovo i Majdanpek sa predstavnicima Industrijskog sindikata (IS) „Apoteka Bor“ i radnicima.
PROTEST U BORU

Bor, 16.01.2017.
„Ulazimo u šesti mesec kako ne primamo platu a naše porodice nemaju zdravstveno osiguranje. Imamo tri radnice koje ne mogu da odu na zakazane operacije. Zato želimo da znamo dalji status radnika, šta će biti sa neisplaćenim zaradama i kako će se rešiti problem“ rekao je predsednik IS „Apoteka Bor“ prilikom sastanka sa rukovodstvom opštine Bor.
Sastanak je rezultirao dogovorom o zajedničkom sastanku predsednika opština Bor, Negotin, Kladovo i Majdanpek sa IS „Apoteka Bor“ u sredu 18.01.2017. godine. Do tada protesti će biti obustavljeni.