NOVOGODIŠNJA ČESTITKA

Proteklu 2016. godinu članovi Industrijskog sindikata Srbije će upamtiti pre svega kao kongresnu godinu ISS i obeležavanje osam godina rada i postojanja ISS.

U ovoj godini smo ostali bez hiljade naših članova koji su radili u preduzećima u restrukturiranju a koja su listom završila u stečajevima i likvidacijama.

Borili smo se za svako preduzeće, svako radno mesto ali je rezultat poražavajući. Paralelno sa tim bolnim procesom razvijali smo i stvarali novo članstvo i sindikate.

Naše aktivnosti i zalaganja odudaraju od aktivnosti većine srpskih sindikata ali dobijamo sve veću podršku u našim nastojanjima da Srbija bude socijalno pravedna, ljudi zadovoljni, sa perspektivom ličnog razvoja i sreće.

U želji da taj napredak bude ostvaren u 2017. godini, Industrijski sindikat Srbije svim svojim članovima i građanima Srbije želi mirnu, berićetnu i srećnu 2017. godinu.