Novogodišnji paketići stigli u DAD DM Zrenjanin. Hiljadu i šesto mališana dobilo poklone. Industrijski sindikat (IS) DAD DM podelio 480 paketića za decu članove IS DAD DM.
PAKETIĆI U DAD DM

Zrenjanin, 28.12.2016.

Novogodišnji paketići su i ove godine usrećili 1.600 mališana, čiji roditelji rade u DAD DM. IS DAD DM je posebno isfinansirao dodatne paketiće za 480 klinceza i klinaca članova IS DAD DM.

Paketići su deljeni od jutarnjih sati sve do 18 h, kada je fešta završena u zrenjaninskoj hali sportova. Uz prisustvo dece, roditelja, animatora i deda mraza mališani su otvarali paketiće, radovali se darovima a animatori su zabavljajući decu doprineli svečanosti o razdraganoj atmosferi.

U odnosu na proteklu godinu broj dece koja su dobila paketić se uvećao za preko dvesta. Čestitamo i srećna im 2017. godina.