Industrijski sindikat ATB „Sever“ Subotica održao II Redovnu izbornu Skupštinu. Svetlana Čulina jednoglasno izabrana za predsednicu IS ATB Sever.
II Skupština IS ATB SEVER

Subotica, 27.10.2016.

Članovi IS ATB SEVER su održali svoju II Redovnu izbornu Skupštinu. Skupština je usvojila Izveštaj o četvorogodišnjem radu, izvršena je verifikacija članova Odbora poverenika a nakon toga se pristzupilo izboru predsednika IS ATB SEVER.

Jednoglasno za predsednicu sindikata je izabrana koleginica Svetlana Čulina. Kolrginica Čulina je u prethodnom mandatu obavljala poslove predsednice Sekcije žena ISS a od skoro je ispred ISS članica Odbora za bezbednost i zdravlje Konfederacije slobodnih sindikata., gde obavlja poslovwe zamenice predsednika Odbora.

Podsećamo da je IS ATB Sevet jedna od najbolje organizovanih podružnica ISS, sa Kolektivnim ugovorom za ponos i iskoracima u sindikalnom radu koji ga odvajaju od sindikalnog sivila Srbije.