Održan I Humanitarni turnir u malom fudbalu u Subotici u organizaciji ATB Sever. Radnici igrali za školu dece oštećemog sluha „Žarko Zrenjanin“. Industrijski sindikat ATB Sever jedan od učesnika i sponzora.
IGROM DO HUMANOSTI

Subotica, 05.09.2015.

U Subotici je održan I Humanitarni turnir u malom fudbalu u organizaciji kompanije ATB Sever. Ovaj humanitarni turnir je održan u cilju podrške školi dece oštećenog sluha „Žarko Zrenjanin“ u Subotici a sva prikupljena sredstva su bila usmerena za navaku signalizacije školskih tabli.

Ovom prilikom su svoju humanost pokazali brojni zaposleni i sponzori a među njima Industrijski sindikat ATB Sever, Samostalni sindikat ATB Sever , Infostud, Energomont, Tatravagonka Bratstvo, VIVA natura, Gordon, i zaposleni ATB Sever.

Svi učesnici i sponzori su dobili zahvalnice a najuspešnije ekipe su bile 1. Viva natura plu; 2. Sever-Variona; 3. Sever-Trojka Vem; 4. Energomont.