Industrijski sindikat Srbije (ISS) u poseti DAD Draxlmaier Zrenjanin. Dobar rad sindikata rezultirao rastom članstva. Skupština sindikata krajem avgusta.
STABILNA SITUACIJA U DAD DM

Zrenjanin, 23.07.2015.
Nemačka kompanija DAD DM-Zrenjanin nastavlja sa stabilnim i prosperitetnim poslovanjem a taj rezultat je plod višegodišnjeg zajedničkog rada poslovodnog rukovodstva i Industrijskog sindikata (IS) DAD DM.
Ovo je zaključeno prilikom posete predsednika i sekretara ISS, Dragana Matića i Nebojše Savića IS DAD DM.
Kompanija uspešno sprovodi poslovne planove za 2015. godinu. Kolektivni ugovor se dosledno primenjuje a sindikat se tretira kao socijalni partner, koji doprinosi rešenju problema a često preventivno delovanje sindikata, probleme svodi na minimum. Sindikalno članstvo se uvećava a aktivnosti sindikata doprinose da radnici, novim učlanjenjem jačaju sindikat i njegovu pregovaračku pozociju.
IS DAD DM je skoro dobio nove sindikalne prostorije a od predsednika IS DAD DM, Ivana Subina je dobijena informacija o pripremanju Skupštine sindikata, koja se planira za kraj avgusta meseca.