Fabrika mernih transformatora (FMT) isplatila trinaestu platu. Deci podeljeni novogodišnji paketići.
FMT-POSLODAVAC ZA PRIMER

Zaječar, 12.01.2015.
Fabrika mernih transformatora Zaječar posle privatizacije beleži respektabilne poslovne rezulzate, koji su rezultirali redovnošću isplata zarada i brigom za zaposlene.
Krajem godine poslovodstvo fabrike je sa predstavnicima Industrijskog sindikata FMT dogovorilo isplatu trinaeste plate u visini prosečne zarade isplaćene u 2014. godini od 31.000 dinara.
Takođe, pedeset četvoro devojčica i dečaka dobilo je novogodišnje paketiće u vrednosti od 4.000 dinara.
Ovaj primer treba da slede i drugi poslodavci širom Srbije a jedini uslov je da budu uspešni i taj uspeh podele sa radnicima.