Sanke Deda mraza prepune poklona sletele u Zrenjaninski DAD Draxlmaier. Preko 1800 mališana dobilo je poklone od Kompanije i Industrijskog sindikata DAD DM. Zaposlenima božićnica od 9.000 dinara.
DEDA MRAZ U DAD DRAXLMAIER-U

Zrenjanin, 26.12.2014.

Preko 1800 mališana, dece radnika DAD DM Zrenjanin, starih do 10 godina, dobili su novogodišnje paketiće.

Deci čiji su roditelji članovi IS DAD Draxlmaier Zrenjanin, Deda mraz je pored novogodišnjeg paketića Kompanije, podario i paketić koji je obezbeđen od sredstava sindikalne članarine. Ovom prilikom je "sindikalni" Deda mraz bio predsednik IS DAD DM Ivan Subin koji je i bez brade i odežde Deda mraza ispunio očekivanja mališana.

Tri hiljade zaposlenih DAD DM takođe će u Novu 2015. godinu ući sa 9.000 dinara koje je poslodavac tokom godine uplatio kao božićnicu, a koja je sastavni deo Kolektivnog ugovora.