Održan Drugi modul obrazovnog programa „Sindikati pred izazovima savremenog trenutka-Efektivno korišćenje društvenih mreža“. Predstavnici Saveza samostalnih sindikata, Industrijskog sindikata Srbije, Konfederacije slobodnih sindikata i Nezavisnog sindikata policije učesnici seminara u Centru za industrijske odnose. Planiran nastavak seminara realizovanog uz podršku Fridrih Ebert fondacije.
FACEBOOK KAO SREDSTVO SINDIKALNE KOMUNIKACIJE

Beograd,12-13.11.2014.

U Centru za industrijske odnose u Beogradu održan je Drugi modul obrazovnog programa „Sindikati pred izazovima savremenog trenutka-Efektivno korišćenje društvenih mreža“.

U toku dvodnevog rada razmatrana je oblast društvenih mreža kao medijske podrške sindikalnim aktivnostima(Facebook, Twiter, itd), saveti za najbolju upotrebu društvenih mreža, tradicionalni mediji, četiri stuba društvenog umrežavanja i veštine javnog istupanja i neverbalne komunikacije.

Predavači su bili Prof dr Darko Marinković, dr Predrag Ristić i dr Jovan Ničić sa Visoke strukovne škole za preduzetništvo, a učesnici seminara su bili predstavnici Saveza samostalnih sindikata Srbije, Konfederacije slobodnih sindikata, industrijskog sindikata Srbije i Nezavisnog sindikata policije.

Učesnici seminara su po završetku dobili sertifikate o završenoj obuci a najavljen je i nastavak obrazovnog programa sa više praktičnog rada polaznika.