Izbori u Industrijskom sindikatu (ISS) „Termovent SC Livnica čelika A.D. Bačka Topola. Poverenje najboljima. Laslo Petin stari- novi predsednik.
SKUPŠTINA U IS „TERMOVENT SC LIVNICA ČELIKA“

Bačka Topola, 23.09.2014.
Održana Skupština u IS „Termovent SC Livnica čelika A.D. Bačka Topola je rezultirala izborom rukovodstva sindikata.
Shodni ukupnim i pojedinačnim rezultatima rada Skupština je ubedljivom većinom izabrala Lasla Petina za predsednika sindikata koji je i u prethodnom četvorogodišnjem mandatu obavljao tu funkciju.
Kontinuitet dobrog rada, sprovođenje planova, programa ISS i odluka se nastavlja a u planu je da se nezavršene obaveze bivših kolega oko Kolektivnog ugovora u Livnici okončaju do kraja 2014. godine.