Poseta Odboru ISS RBB, rukovodstva Industrijskog sindikata Srbije rezultirala je merama konsolidacije i jačanja ISS RBB. Kompletan odbor sindikata odgovoran za budućnost sindikata.
OJAČATI SINDIKAT

Beograd, 17.03.2014.
Radna poseta ISS RBB od strane predsednika ISS Dragana Matića, predsednika Statutarnog odbora Dimitrija Birišića i predsednika Nadzornog odbora Slaviše Ilića, rezultirala je dogovorom oko pojačanih aktivnosti koje za cilj imaju jačanje i dodatno osposobljavanje odbora ISS RBB.
„Odbor ISS RBB shodno njegovom značaju i potencijalu zaslužuje značajnu pažnju rukovodstva ISS što je u prošlosti i više puta potvrđivano.“ istakao je predsenik ISS Dragan Matić.
Dug i iscrpan razgovor sa svim članovima odbora rezultirao je pismom predsednika ISS koji je u potpunosti prihvaćeno a njegova sadržina je u fazi realizacije. U narednih mesec dana odbor ISS RBB i Industrijski sindikat Srbije će biti informisani o preduzetim merama i postignutim rezultatima.