Ujedinjeni sindikati Srbije 13.04.2013. godine održavaju Sabor Ujedinjenih sindikata Srbije. Sabor se održava Beogradu i predstavljaće novi početak.
SABOR UJEDINJENIH SINDIKATA SRBIJE

Beograd, 13.03.2014.

Bilo je potrebno samo tri nedelje da se Ujedinjeni sindikati Srbije vrate osnivaču i članicama USS-a a što za krajnji rezultat ima Odluku o održavanju Sabora Ujedinjenih sindikata Srbije.

Do ove Odluke je došlo na osnovu inicijative Petra Grbića, predsednika Ujedinjenih sindikata Srbije koji je odgovorno i efikasno sproveo svoje zaduženje dobijeno od od članica USS.

Sabor će se održati 13.04.2014. godine u Beogradu, nakon izbornih procedura koje će članice USS-a sprovesti u narednih 20 dana.